Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Мережа професійних шинних центів TYREPLUS

Шинні центри мережі TYREPLUS пропонують широкий асортимент літніх і зимових шин та якісний сервіс

Про нас

TYREPLUS - це мережа професійних легкових і вантажних шинних центрів, що має єдині стандарти організації бізнесу у всіх країнах СНД (Україна, Россія, Казахстан, Молдова, Білорусь, Вірменія та Азербайджан).

TYREPLUS

- Це доступність широкого асортименту шин та супутніх товарів, а також високий рівень обслуговування покупців.

Власники легкових автомобілів

можуть придбати в нашій мережі шини різних виробників, колісні диски, масла, фільтри, автохімію та аксесуари, а також скористатися цілим рядом послуг, таких як шиномонтаж, балансування, розвал-сходження, дрібний ремонт автомобіля, заміна масла і гальмівних колодок, накачування, мийка та сезонне зберігання шин.

Вантажні шинні центри TYREPLUS

пропонують великий вибір шин та супутніх товарів для комерційного транспорту, а також різноманітні послуги, що сприяють підвищенню рентабельності вантажоперевезень, в тому числі ремонт, нарізка і відновлення шин.

Розвиток мережі TYREPLUS

є одним із пріоритетних завдань діяльності компанії Мішелін, яка має успішний досвід побудови дистриб'юторських мереж в Мексиці, Індії, Таїланді, Китаї та Австралії. Шинні центри TYREPLUS функціонують на базі розробленої компанією Мішелін сучасної бізнес-моделі з повним інформаційним забезпеченням. Особлива увага приділяється навчанню персоналу шинних центрів, проведеного співробітниками навчального центру Мішелін - професіоналами з багаторічним досвідом роботи в шинному бізнесі. Ви можете бути впевнені, що при виборі товару отримаєте грамотну консультацію, а всі роботи будуть здійснювати висококваліфіковані фахівці.

Переваги мережі TYREPLUS:

 

  • Розгалуджена мережа з *одинаково *високими стандартами обслуговування..
  • Постійне прагнення поліпшувати стандарти організації продажів і надання послуг.
  • Регулярний аудит шинних центрів для підтримки високого рівня обслуговування.
  • Можливість купувати шини Групи Мішелін і отримувати професійні консультації та послуги.