Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Сертифікований центр Мішелін

Що означає лейбл "Сертифікований центр Мішелін"?

Сертифікований центр Мішелін

У 2013 році компанія Мішелін запустила нову програму Сертифікації шинних центрів. В рамках програми кращі шинні центри-партнери, які успішно пройшли аудит компанії Мішелін, отримають спеціальний лейбл.

Лейбл "Сертифікований центр Мішелін" свідчить про те, що, в даній точці продажу дотримані стандарти якості Мішелін. Дані стандарти якості є обов'язковими до дотримання і впливають на всі точки продажів, відповідним високим стандартам якості, що застосовуються Мішелін у всьому світі. Наявність такого лейбла забезпечує високу якість у наступних напрямках:

  • Методи роботи відповідають технічним вимогам, що пред'являються до просування та монтажу шин.
  • Приміщення точки продажів поєднують в собі всі необхідні умови, для надання послуг якісно високого рівня, забезпечуючи при цьому безпеку і комфорт.
  • Обладнання та інструменти. Монтаж \ демонтаж, а також ремонт шин здійснюється на професійному обладнанні.
  • Персонал завжди готовий дати професійну консультацію, дати пораду, відповісти на будь-яке питання, а також допомогти вам визначитися з вибором шин.
  • Прозорість ціноутворення забезпечується використанням бланка огляду транспортного засобу, в якому вказується надані послуги, відповідні встановленим розцінками.
  • Все обладнання міститься в належному стані для надання різних видів послуг. Завдяки нашим спеціальним програмам всебічного навчання та розвитку, наш персонал може подбати про ваших шинах з максимальним професіоналізмом. Нехай ваші шини служать безпечно і довго!