Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Які експлуатаційні характеристики слід брати до уваги?

 • Зчеплення:

  Пам’ятайте, що шини — це єдиний контакт вашого автомобіля з дорогою, тому їх зчеплення відіграє надзвичайно важливу роль для вашої безпеки. Ваша можливість гальмувати, повертати й зберігати стійкість на високих швидкостях цілком залежить від зчеплення шин. Кожний тип шин спроектовано для забезпечення зчеплення у певних погодних і дорожніх умовах. Саме тому під час вибору шин так важливо визначити, де і як ви будете їздити і який тип шин вам потрібен.

 • Довговічність

  Наскільки довго служитиме шина до зношення протектора — важливий чинник вигоди від вкладення грошей. Можливі відмінності у довговічності шин залежать не лише від їх якості, але й від конструкції. Наприклад, шини з високими експлуатаційними характеристиками схильні до меншої зносостійкості протектора, ніж шини для легкових автомобілів, оскільки їх конструкцію оптимізовано для збільшення зчеплення та керованості, що зазвичай спричиняє швидкий знос шин. Але пам’ятайте, що умови їзди та дотримання належного тиску в шинах також вплинуть на їх довговічність.

 • Паливна економічність:

  Чи знаєте ви, що 1/5 об’єму паливного бака витрачається на кочення та тертя шин об дорогу? Шини можуть суттєво впливати на витрати пального. Деякі шини вирізняються особливою конструкцією та матеріалами, що допомагають знизити тертя з дорогою (так званий опір коченню). Придбання шин, які забезпечують економну витрату пального з низьким опором коченню, допоможе заощадити на пальному. Це ще один спосіб збільшити вигоду від своєї покупки.

 • Управляемость

  Керованість — це здатність автомобіля реагувати на такі дії водія, як рульове управління, прискорення та гальмування. Це надзвичайно важливо як з міркувань безпеки (щоб автомобіль залишався стійким і контрольованим), так і з точки зору задоволення від їзди. Шина суттєво впливає на керованість: вона передає вказівки водія від колеса до поверхні дороги. Загалом спортивні шини з високими експлуатаційними характеристиками проектуються так, щоб максимізувати керованість і забезпечувати точне рульове управління та рух на поворотах.

 • Комфорт і шум

  Шини, оптимізовані для кращого комфорту, мають спеціально спроектовану конструкцію, що допомагає гасити удари й забезпечувати плавну їзду. Іншим важливим чинником приємного водіння є акустичний комфорт. Це визначається рисунком протектора: кількістю пазів у шині та їх положенням. Загалом, чим більш агресивним виглядає рисунок, тим вища ймовірність, що він спричинятиме шум. Проте, не слід забувати, що пази мають важливе значення для зчеплення на обводненій дорозі. Необхідно вирішити, чи потрібне вам додаткове зчеплення, якщо це призведе до певного збільшення дорожнього шуму.

 • Міцність

  Шини мають витримувати все, що зустрічається на дорозі. Надійність (міцність) шини — це її здатність справлятися із щоденними загрозами на дорозі. Якщо ви часто їздите розбитими чи неасфальтованими дорогами, шукайте шини зі зміцненою конструкцією.

 • Деякі шини спроектовані таким чином, що одна або кілька характеристик у них посилюються за рахунок зменшення інших параметрів. Проте в компанії Мішелін створення шин завжди відбувається відповідно до філософії MICHELIN Total Performance — постійне вдосконалення всіх характеристик одночасно. Ми намагаємося зробити все, щоб вам не доводилося шукати компроміс.