Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Со спортивного трека на улицы города

З гоночного треку...

Компанія Мішелін бере участь в автоперегонах понад 125 років, співпрацюючи з такими партнерами, як Porsche, BMW і Audi. Скажемо більше: деякі з наших інженерів проводять більше часу на треку, ніж в офісах Мішелін.

...з випробувального полігону...

І справа не лише в тому, що ми любимо автоперегони. Просто, багато нових ідей виникають і перевіряються саме там, в екстремальних умовах.

«Доки ви не перейдете межу своїх можливостей, ви не зможете зрозуміти, де ця межа проходить. До того часу ви будете тупцювати на місці, а не розвиватися».

Алан Макніш, пілот команди Audi — Мішелін

  • У перегонах на витривалість

    для перемоги потрібна максимальна швидкість і мінімальна кількість піт-стопів. Саме в таких умовах ми навчилися створювати довговічні та енергоефективні шини, що принесли нам 23 перемоги у 24-годинних перегонах Ле-Мана, 17 із яких ми отримали поспіль.

  • У ралійних перегонах,

    які проходять на реальних дорожніх ділянках із дуже неоднорідним і різноманітним покриттям, переможця визначають швидкість та точність керування. Тут ми навчилися створювати шини, які забезпечують точність керування за будь-яких умов. Доказом цього є 23 перемоги в чемпіонаті виробників та 21 перемога в чемпіонаті пілотів у рамках Чемпіонату світу з ралі.

  • У мотоперегонах ключовими

    для перемоги факторами є швидкість прийняття рішень, безпечність керування та швидкість руху. Ми навчилися створювати шини, які відповідають специфічним вимогам мотогонок, і отримали рекордну кількість перемог — 360 виграних гонок і 40 перемог на чемпіонатах світу.

... на вулиці міста.

Ми також втілили свої ідеї та інноваційні рішення в шинах для міських автомобілів, щоб ви теж могли насолоджуватися безпекою та надійністю кожної поїздки.

Команди, які займаються технологічними розробками та підготовкою до автоперегонів, демонструють чудовий рівень взаємодії. Вони розмовляють однією мовою та одержимі одними прагненнями. Одразу після перегонів вони починають обмінюватись отриманою інформацією.

Ми прагнемо перемагати. Водночас ми прагнемо вчитись і створювати для вас найкращі шини. Переконайтеся в цьому самі.