Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Партнерство с Porsche

Впроваджуючи інновації разом: Мішелін і Porsche

Дізнайтеся, чому з 1961 року Мішелін і Porsche спільно працюють над створенням автомобілів преміум-класу.

Поїздка за кермом Porsche дарує шквал неймовірних емоцій і незабутніх відчуттів. Щоб повністю реалізувати свою неабияку потужність на дорозі або треку, автомобілям Porsche потрібні шини з надзвичайними характеристиками. Саме тому компанія Porsche вибрала компанію Мішелін своїм партнером.

У спорткарі преміум-класу все має бути бездоганним. Разом із командою Porsche ми працюємо над тим, щоб шини автомобіля ідеально взаємодіяли із його шасі. Така співпраця дає змогу інженерам Porsche максимально точно відрегулювати підвіску з урахуванням конструктивних особливостей шин і забезпечити точність керування, якою так славляться автомобілі Porsche.

Саме тому на деякі автомобілі Porsche ексклюзивно встановлюються шини MICHELIN. 918 Spyder, Cayenne, Panamera та Macan — на всі ці автомобілі встановлюються наші шини. Команди Porsche покладаються на MICHELIN під час найскладніших перегонів на витривалість, таких як 24 години Ле-Мана, чемпіонат WEC і чемпіонат із кільцевих перегонів VLN на трасі Нюрбургринг, тому для досягнення потрібних результатів усі елементи автомобіля мають бути виключно високого рівня.

Наші нещодавні спільні проекти

Раскрывая потенциал 911 GT3 Hybrid

Купе 911 GT3 R Hybrid — игрок, с которым нужно считаться на треке. В 2010 году в 24-часовой гонке Нюрбургринга этот автомобиль более девяти часов шел на первой позиции и, благодаря своим технологическим преимуществам, смог продержаться до дозаправки на один полный круг дольше, чем негибридные оппоненты. Шины MICHELIN, установленные на купе, были способны выдержать еще большее расстояние.

Обновление для Carrera GT

Суперкар Carrera GT получил существенное обновление в виде шин MICHELIN Pilot Super Sport, что позволило еще больше улучшить и без того выдающиеся остроту реакций, скорость прохождения круга и общие впечатления от управления автомобилем.

Підкоріть дорогу з шинами MICHELIN Pilot Sport

  • Шина класу "суперспорт" забезпечує надійне зчеплення та контроль над керованістю автомобіля навіть на надвисоких швидкостях

  • Шина для треку з можливістю використання на дорогах загального користування.

  • Шина підвищеної міцності для потужних і спортивних всешляховиків, із відмінними зчіпними характеристиками на високих швидкостях

Знайомство з компанією Porsche

Сайт Porsche

 


У чому полягає наша перевага?

Філософія MICHELIN Total Performance дає нам змогу створювати шини,
які вирізняються чудовими швидкісними показниками та довговічністю.

Докладніше про MICHELIN Total Performance