Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

АВТОСПОРТ

Усе заради досконалості

Компанія Мішелін почала брати активну участь у перегонах у 1891 році — через кілька років після свого заснування. І це має своє логічне пояснення. Участь у надскладних автомобільних перегонах — це дуже серйозне випробовування нашої продукції, яке дає нам змогу знаходити нові можливості вдосконалення технологій виготовлення шин.

Ле-Ман: надскладні перегони на витривалість

24 години Ле-Мана — неймовірно важкі 24-годинні перегони, де немає права на найменшу помилку. Результат перегонів іноді визначають секунди, тому властивості шин за будь-яких погодних умов і на будь-якому дорожньому покритті відіграють вирішальну роль. Концепція MICHELIN Total Performance дає нам можливість створювати шини, характеристики яких забезпечують видатну керованість і високу безпеку в будь-яких ситуаціях, навіть в умовах складних перегонів на витривалість в Ле-Мані.

Захопленість ралійними гонками

Компанія Мішелін — важливий учасник таких міжнародних змагань, як Чемпіонат світу з ралі, марафон «Ралі Дакар» та ін. Ралі — це не лише неймовірно захоплива подія, але й чудовий випробувальний майданчик для перевірки шин.

Робота в мінливих умовах, співпраця з різноманітними партнерами та спілкування з різними пілотами дають нам змогу виявляти приховані причини та взаємозв’язки і, як наслідок, розробляти універсальні шини з відмінними експлуатаційними властивостями.

Відчуйте азарт швидкості

 

Формула Е: виклик новій епосі

Компанія Мішелін є офіційним постачальником нового чемпіонату «Формула Е», який проводить Міжнародна автомобільна федерація. У цьому чемпіонаті беруть участь боліди, які працюють виключно на електричній тязі.

У першому сезоні взяли участь 10 команд і 22 пілоти, що красномовно свідчить про перспективи нової технології.


Особливість цих перегонів у тому, що, оскільки двигуни працюють цілковито безшумно, команди можуть змагатися на міських вулицях і подивитися приголомшливий заїзд можуть усі бажаючі. Майбутнє автомобільних технологій уже настало!

Докладніше про чемпіонат «Формула Е»

Перегони у нас у крові

 

Ми з особливою любов’ю ставимося до всіх видів автоспорту. Першим змаганням, у якому ми брали участь, була велосипедна гонка «Париж – Брест». Вона проводилася в 1891 році, через кілька років після заснування нашої компанії. А в 1923 році ми перемогли в перших 24-годинних перегонах у Ле-Мані.


За останні 40 років компанія Мішелін перемогла в усіх основних гоночних дисциплінах.

 

13

побед в гонках
"24 часа
Ле-Мана"

30

побед в гонках Дакар в классе "Мотоциклы"

13

побед в гонках
Бол д'Ор

16

побед в гонках Дакар в классе "Автомобили"

23

победы в гонках
"24 часа
Ле-Мана"

9

кубков Формулы 1

21

кубок пилотов Чемпионата мира по ралли

23

кубка производителей Чемпионата мира по ралли

Ідеальна науково-дослідницька лабораторія

Знаходячи на треку нові рішення для автоспорту, ми постійно вдосконалюємо свої технології, які потім використовуємо для створення шин для масового ринку.

У чому полягає наша перевага?

Філософія MICHELIN Total Performance дає нам змогу створювати шини, які вирізняються чудовими швидкісними показниками та довговічністю.