Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Створення шин MICHELIN — ресурсоємкий процес

Створення шин — тривалий, складний і багатоетапний процес, що передбачає використання понад 200 компонентів.

Проте ми любимо свою справу.

Ми не залишаємо собі права на помилку та створюємо шини тільки найвищого ґатунку. Шини, які не підведуть за жодних обставин і допоможуть розкрити весь потенціал автомобіля.

Усвідомлення того, що кожна шина проходить жорсткий контроль якості на кожному етапі виробництва, надає нам сил і впевненості.

Від мікроскопа до дороги

1. Основа основ — сировина

Насамперед, ми стежимо за тим, щоб усі складники наших шин завжди були тільки найвищого ґатунку. Якщо ми не можемо знайти матеріал із потрібними властивостями, ми створюємо його.

2. Створення.

Ми ретельно стежимо за тим, щоб увесь процес створення шин проходив у чіткій відповідності до наших технічних умов. У деяких випадках для одержання потрібних властивостей ми створюємо власне обладнання.

3. Тестування.

Ми проводимо величезну кількість випробувань на витривалість і довговічність. За рік у ході таких випробувань пілоти проїжджають приблизно 1,8 млрд кілометрів. Тести проводяться не лише на дорогах і трасах, але й у лабораторіях. Ми робимо це задля того, щоб покупці шин MICHELIN завжди отримували продукцію найвищої якості.

Усе це зводиться до наступного:
ми ревно стежимо за кожним кроком і аспектом виготовлення шин, щоб гарантувати винятково високу якість продукції, яка буде не лише надавати впевненості за кермом, а й дарувати задоволення від керування автомобілем.

Ретельні випробування

Наші клієнти дуже вибагливі до шин, і це — одна з причин, чому ми приділяємо випробуванням своєї продукції стільки уваги.

  • 11 000млрд

    Під час тестування ми проводимо 11 000 млрд обчислень за секунду.

  • 1,8 млрд

    Кожні 12 хвилин тестові шини MICHELIN проїжджають відстань, що дорівнює окружності Землі. У ході випробувань на витривалість і довговічність наші тест-пілоти проїжджають за рік 1,8 млрд кілометрів.

  • 75 000

    Тільки для легкових автомобілів ми щороку проводимо 75 000 дорожніх випробувань, загальна протяжність яких складає 100 млн кілометрів.

  • Випробування проводяться в дуже широкому діапазоні температур, від –30 ºC до +50 ºC, і на швидкостях, що сягають 450 км/год. Тому будьте впевнені — ваші шини чудово витримають будь-які умови експлуатації.