Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 10:00 - 15:00

Відгуки За допомогою Google

Volodymyr L

З живою чергою треба щось робити! Міняв шини влітку - стояв 2 години в черзі. Як на зимову гуму, то відстояти у черзі та перевзутися у мене забрало 5 годин. Звісно, ажіотаж в пікові дати - це нормально, але необхідність ставити на Шипшині, щоб не злетіла гарантія і в той же час, необхідність стояти вживу у черзі "як в старі часи", з ризиком, що твою машину не встигнуть зробити - це не серйозно. Якщо передзапис не працює, то можна ж поставити термінал і нехай друкує талончики, а над боксом табло. Чи банально дошка і маркер, щоб фіксувати чергу хоч так. Приїжджаю в дощ - всі по машинах, ходи і стукай, питай, хто крайній. Якщо вже черга велика, з фіксованою чергою, можна хоч відлучитися по справах, а не стовбичити пів дня під боксом. Не встигнеш, то пролетиш. але так краще всеодно. По магазину і якості шиномонтажу - все професійно та привітно, за це дуже дякую Вам, обов'язково звертатимуся й надалі. Сподіваюся, до наступного разу якось вирішиться питання з організацією черг. Успіхів Вам!

Yaroslav Terletskyj

Некомпетентні, неграмотні, халатні шиномонтажники. Лапи підйомників не поставили у визначені місця. Колеса накачані невідповідно (просив 2.3 накачати), накачали 2.5 і 2.1. Це ще не все, після того як проїхався, відчув вібраціі на рулі на швидкості вище 90 км/год. Заїхав на СТО Лікві Молі (там нормальний відкалібрований станок) - на одному 35 грам не вистачало, на іншому 15. Якщо, ви вже там опинились, рекомендую все контролювати!!! В магазині - працівники нормальні.

Rostyslav Antymys

Ну, не скажу, що біля клієнта аж бігають, але ок. А шиномонтаж дуже рекомендую. Профі.

Петрo Помилуйко

Молодці! Обслуговування відмінне! Дякую!

Vlad Novikov

Швидко вирішили проблему з бракованим колесом. Персонал намагається допомогти як може. Немає станка щоб рівняти сталеві диски-це суттевий недолік. З нашими дорогами диски дууже часто побиті.
Панорама

 

Потрібна додаткова допомога?