обзор зимних шин michelin сезона 2020 2021 года

Огляд зимових шин MICHELIN сезону 2021-2022 року

Зимову пропозицію 2021-2022 компанія Мішлен відкриває новою нешипованою шиною MICHELIN X-Ice Snow. За результатами незалежних тестів, проведених міжнародною організацією Test World, новинка лідирує у своєму сегменті за гальмуванням на льоду та снігу як у новому, так і в зношеному стані.

Власникам автомобілів, експлуатація яких відбувається в суворих та навіть екстремальних умовах, винятковий контроль на зимовій дорозі забезпечать шиповані шини MICHELIN лінійки X-Ice North 4.

Для м’яких зимових кліматичних умов центральних регіонів європейського континенту компанія Мішлен пропонує нешиповану шину «альпійської» гами — MICHELIN Alpin 6. Шина вирізняється взірцевими характеристиками протягом усього строку експлуатації, забезпечуючи безпечне водіння з жовтня по квітень.

линейк x ice north 4
michelin x ice snow

MICHELIN X-Ice Snow — безпека й мобільність, незважаючи на зношення

Нова зимова фрикційна шина MICHELIN X-Ice Snow має покращені характеристики зчеплення на льодяному та сніговому покритті, а також збільшений у порівнянні з конкурентами строк служби. Нова шина доступна в 92 розмірах із посадковим діаметром від 14 до 22 дюймів для легкових автомобілів, кросоверів та позашляховиків. 

Завдяки унікальним технологіям, що були використані під час розробки нової зимової шини MICHELIN X-Ice Snow, водіям гарантований високий рівень безпеки як на нових, так і на зношених шинах.

Нова шина MICHELIN X-Ice Snow забезпечує високий рівень характеристик для безпечного руху в екстремальних зимових умовах завдяки цілому ряду інноваційних рішень, серед яких:

  • нове покоління гумової суміші Flex-Ice: формула на основі нового покоління еластомерів дає змогу зберігати еластичність навіть за дуже низьких температур та вищу жорсткість за помірних температур. А наявні всередині вкраплення на основі менш щільних за своїм складом полімерів утворюють мікронерівності, які ефективно абсорбують водяну плівку на льоду та створюють додаткові кромки-зачепи для роботи на снігу сезон за сезоном.

  • Новий V-подібний малюнок протектора зі збільшеною шириною водовідвідних каналів та новою формою блоків призначений для ефективної евакуації снігу та води із плями контакту.

безопасность и мобильность вопреки износу
michelin x ice snow характеристики
  • Два типи нових тривимірних ламелей: П-подібні ламелі дають змогу зберігати необхідну жорсткість блока при маневруванні для покращення керованості, а ламелі змінної товщини ефективно виводять водяну плівку на льодяному покритті та, забиваючись снігом, забезпечують «ефект прилипання» на снігу для досягнення високих характеристик зчеплення.

  • Максимально глибока ламелізація: форма блоків, водовідвідних каналів, а також ступінь ламелізації протектора залишаються практично незмінними аж до мінімально допустимої глибини протектора задля збереження високого рівня характеристик протягом усього терміну експлуатації.

MICHELIN X-Ice North 4. Винятковий контроль на зимових дорогах

Шипована шина MICHELIN X-Ice North 4, призначена для легкових автомобілів та міських кросоверів, доступна до нового зимового сезону в 58 типорозмірах від 15 до 20 дюймів. Шина MICHELIN X-Ice North 4 забезпечує впевнене й комфортне водіння на всіх типах доріг — засніжених, укритих льодом, а також утрамбованим або підталим снігом.

Шини MICHELIN є багаторазовими переможцями Чемпіонатів світу з ралі (WRC) з 1973 року. Саме ці перемоги надихнули інженерів Мішлен на створення особливої форми шипа для нової зимової шини MICHELIN X-Ice North 4. Новинка отримала технологію, випробувану на етапах Чемпіонату світу з ралі (WRC).

michelin x ice north 4
исключительный контроль на зимних дорогах

Спеціальна математична програма допомогла оцінити задачу за двома параметрами — впливом на зчеплення та впливом на рівень шуму. Головна мета використаної програми полягала у визначенні позиції для кожного шипа, яка була б оптимальною як з погляду зчеплення, так і з погляду комфорту.

MICHELIN X-Ice North 4SUV — зимова шипована шина для кросоверів та позашляховиків, експлуатація яких відбувається в різноманітних зимових умовах, включаючи найсуворіші, пропонується до зимового сезону в 59 типорозмірах від 16 до 22 дюймів.

Завдяки використанню рекордної кількості шипів та ряду інноваційних технологій шина MICHELIN X-Ice North 4SUV відповідає найвищим вимогам, що ставляться щодо шин взимку.

 

x ice north 4 алгоритм
michelin x ice north 4suv

Новинка минулого року MICHELIN X-Ice North 4SUV має понад 300 шипів для найширших розмірів, що вдвічі більше в порівнянні з шиною попереднього покоління. Крім того, MICHELIN X-Ice North 4SUV має малюнок, спеціально адаптований для широких розмірів, що дають змогу оптимізувати тиск та ефективність зчеплення шин, призначених для потужних автомобілів. Подвійний каркас шини дає змогу досягти високої стійкості до пошкоджень боковини та протектора, а також покращеної керованості великих та важких автомобілів. Шар із морозостійкого матеріалу, що забезпечує герметизацію, дає змогу експлуатувати зимову шину навіть за наднизьких температур. 

MICHELIN Alpin 6. Безпека попри зношення

Нешипована шина MICHELIN Alpin 6, спроєктована для м’яких зимових кліматичних умов центральних регіонів європейського континенту, до зимового сезону 2021 року представлена у 32 розмірах із посадковими діаметрами від 15 до 18 дюймів.

michelin alpin 6
безопасность вопреки износу

Передові технології, що використовуються при виготовленні MICHELIN Alpin 6, забезпечують однаково високий рівень безпеки як у новому, так і в зношеному стані.

Технологія MICHELIN EverGrip™ забезпечує оптимальний рівень безпеки та контролю на засніженій дорозі. Ця революційна технологія стала справжнім проривом у сфері автомобільної безпеки: по мірі зношення шини з’являються водовідвідні канали, які дають змогу підтримувати зчеплення на високому рівні завдяки постійному контролю негативного профілю.

Багатошарова гумова суміш для забезпечення високих характеристик у зимових умовах: зовнішній шар протектора із гумової суміші останнього покоління з високим рівнем характеристик зчеплення у зимових умовах, а також внутрішній шар, який покращує зчеплення на засніженій поверхні по мірі зношення шини.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website