MICHELIN LATITUDE ALPIN 2

  • ВСЕШЛЯХОВI

Нешипована шина для всешляховиків, розроблена для м’яких зимових умов.

У чому переваги цієї моделі?

автомобильные инфографика laa3 1 раздел шины

автомобильные инфографика laa3 1 раздел шины

Короткий гальмівний шлях на сніговій дорозі

Новий малюнок протектора шини MICHELIN Latitude Alpin 2 дозволяє скоротити гальмівний шлях на снігу на 2 метри *

Направлений агресивний малюнок протектора з великою кількістю секторів блоків протектора, а також розгалуженою мережею широких водовідвідних каналів надає шині MICHELIN Latitude Alpin 2 відмінні щепні характеристики на сніжному покритті. Кількість секторів протектора було збільшено на 20 % у порівнянні з попередником.

*В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

автомобильные инфографика laa3 2 раздел шины

автомобильные инфографика laa3 2 раздел шины

Короткий гальмівний шлях на мокрій дорозі

Нова гумова суміш шини MICHELIN Latitude Alpin 2 дає можливість скоротити гальмівний шлях на мокрій дорозі на 2 метри *

*В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

автомобильные инфографика laa3 3 раздел шины

автомобильные инфографика laa3 3 раздел шины

 

Нова формула гумової суміші Heliocompound 3G на основі кремнію містить соняшникову олію, що дозволяє зберігати еластичність на холоді. Завдяки цьому навіть при низьких температурах шина зберігає можливість деформуватися об мікронерівності дороги, тим самим забезпечуючи відмінне щеплення. Крім того, завдяки новій формулі гумової суміші Heliocompound 3G шина MICHELIN Latitude Alpin 2 має високу зносостійкість.

Шина MICHELIN Latitude Alpin 2 дозволена для встановлення на автомобілі Porsche

Завдяки тісній співпраці з компанією Porsche було розроблено спеціальний рисунок протектора для MICHELIN Latitude Alpin 2, що враховує всі специфічні вимоги компанії Porsche до зимових шин для позашляховиків.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

 

Потрібна додаткова допомога?