MICHELIN

Latitude Diamaris

Типорозміров:

MICHELINLatitude Diamaris

Дорожня шина зі спортивним характером

У чому переваги цієї моделі?

Авто GIF no slipping wet roads Шини

Авто GIF no slipping wet roads Шини

Безпека на мокрому покритті

Високий рівень щепних властивостей на високих швидкостях досягнуто завдяки широким водовідвідним каналам.

Авто edito latitude diamaris Шини

Авто edito latitude diamaris Шини


Широкі поздовжні та поперечні водовідвідні канали ефективно відводять воду з плями контакту шини з дорогою і забезпечують бездоганне гальмування та щеплення на мокрій дорозі навіть на високій швидкості

 

Виробництво моделі почалося у 2000 році під назвою 4х4 Diamaris, де "4х4" - загальна назва ряду для вседорожних автомобілів. У 2007 році відповідно до зміни назви ряду для вседорожних автомобілів на Latitude, всі нові розміри стали отримувати назву Latitude Diamaris. Таким чином, зараз можна зустріти шини і 4х4 Diamaris і Latitude Diamaris. В одному і тому ж розмірі, індексах швидкості та навантаження ці моделі не перетинаються.

 

 

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

 

Потрібна додаткова допомога?