wet road winter

MICHELIN

ALPIN A3
  • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  • 3PMSF

  • Mud and Snow

MICHELIN ALPIN A3

  • ВСЕШЛЯХОВI
  • ЛЕГКОВI

Нешипована шина для м‘яких зим

  • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  • 3PMSF

  • Mud and Snow

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма a3 1 Шини

Авто Піктограма a3 1 Шини

Краще гальмує на мокрій дорозі*

Гальмівний шлях на мокрому покритті коротший* завдяки застосуванню технології Helio Compound

Розроблена дослідницьким центром Мішлєн технологія гумової суміші Helio Compound дає змогу поліпшити характеристики шин на мокрій дорозі. Технологія Helio Compound базується на додаванні до складу гумової суміші соняшникової олії. Ця важлива інновація забезпечує оптимізований розподіл внутрішніх напружень у протекторі шини, за рахунок чого поліпшуються показники гальмування та інші робочі характеристики (наприклад, стійкість при проходженні поворотів) на мокрій дорозі


* В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

Авто Піктограма a3 2 1 Шини

Авто Піктограма a3 2 1 Шини

Ефективно розганяється на снігу*

Висока щільність ламелей збільшує ефективність розгону на снігу*


* Протектор шини MICHELIN Alpin 3 має більше ламелей в порівнянні із попередником. Кожна ламель є ефективною кромкою, що чіпляється. Велика щільність кромок, що чіпляються, істотно покращує тягове зусилля на сніговій дорозі.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

2 типорозміри (-ів)

Колісний диск

14''
175/70 R14 88T
Ширина 175
Висота профілю 70
Діаметр 14
Індекс навантаження 88
Індекс швидкості T
185/70 R14 88T
Ширина 185
Висота профілю 70
Діаметр 14
Індекс навантаження 88
Індекс швидкості T

 

Потрібна додаткова допомога?