MICHELIN
Latitude X-Ice 2
 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Специальная гарантия
Типорозміров: 2

MICHELIN LATITUDE X-ICE 2

 • ВСЕШЛЯХОВI

 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

НЕШИПОВАНІ ШИНА ДЛЯ ШИРОКОЇ ГАММИ ВСЕДОРОЖНИЙ АВТОМОБІЛІВ

Високошвидкісна нешипована шина для всешляховиків, яка дає можливість відчути всю міць автомобіля на зимовій дорозі

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма lxi2 1 Шини

Короткий гальмівний шлях на льоду*

Гальмівний шлях на льоду на 15% коротший*, завдяки застосуванню нової гумової суміші та оснащенню блоків протектора мікропомпами.

 

У шині MICHELIN Latitude X-Ice 2 застосована нова структура протектора з перетвореними блоками: частина ламелей замінена мікропомпами, призначеними для видалення водяної плівки, що утворюється на поверхні обмерзлої дороги. Таким чином поліпшується щеплення гумової суміші зі слизькою поверхнею. Гумова суміш Flex-Ice з підвищеним вмістом кремнію зберігає еластичність навіть при наднизьких температурах, що дозволяє шині MICHELIN Latitude X-Ice 2 ефективно гальмувати на льоду в найсуворіших зимових умовах.

 

* В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

Авто Піктограма lxi2 2 Шини

Підвищена міцність для складних зимових доріг

Боковина MICHELIN Latitude X-Ice 2 має подвійний каркас, що знижує ймовірність її ушкодження.

 

Подвійний каркас дозволяє отримати високу стійкість до пошкоджень боковини та протектора і сприяє поліпшенню керованості для автомобілів з великим навантаженням.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Latitude X-Ice 2: 2

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Latitude X-Ice 2 255/55R18 109T XL ZP

Ширина

255

Висота профілю

55

Діаметр

18

Індекс навантаження

109

Індекс швидкості

T

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website