MICHELIN X-ICE NORTH 3

  • ЛЕГКОВI
  • ВСЕШЛЯХОВI

Шипована шина, оснащена системою «РОЗУМНИЙ ШИП»: поліпшені щепні властивості, підвищена фіксація шипів і посилена боковина.

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма xin3 1 Шини

Авто Піктограма xin3 1 Шини

Новий рівень безпеки: скорочений гальмівний шлях на льодовій поверхні*

Шина ефективна на, покритій льодом, дорозі за рахунок поліпшеного щеплення і збільшеної сили проколу шипа, що забезпечується застосуванням системи «РОЗУМНИЙ ШИП».

 

*"Поліпшене щеплення з льодовою поверхнею шини MICHELIN X-Ice North 3 досягається завдяки застосуванню технології IPRem: навколо шипів в гумовій суміші шини розташовуються отвори у вигляді 6-ти колодязів. Вони забирають з плями контакту шини з дорогою льодові крихти, які утворюються при руйнуванні поверхні льоду під впливом шипів. Це забезпечує надійне щеплення шини з льодовою дорогою. Шипи шини MICHELIN X-Ice North 3 ефективно працюють навіть при зниженні температури, що забезпечується завдяки використанню термоактивної гумової суміші. Під зовнішнім шаром протектора шини розташований внутрішній шар термоактивної гумової суміші. Вона стає жорсткішою при зниженні температури. Це дозволяє поліпшити щеплення, тому що сила, з якою шипи впливають на поверхню льоду, значно збільшується."

Авто Піктограма xin3 2 Шини

Авто Піктограма xin3 2 Шини

Служить довше: поліпшена фіксація шипів*

Шипи шини MICHELIN X-Ice North 3 надійно зафіксовані в протекторі шини, що запобігає їх передчасній втраті. Це забезпечується конструктивними особливостями, які входять у систему «РОЗУМНИЙ ШИП».

 

*Поліпшенню** фіксації шипів також сприяє технологія використання термоактивної гумової суміші. Безпосередньо в місці розташування шипа шар гумової суміші товстіший, що дозволяє охопити значну частину тіла шипа, а значить надійніше його утримувати. Шипи також більш надійно фіксуються у протекторі за рахунок використання шипів нестандартної форми: із збільшеним діаметром основи або більш масивним верхнім фланцем.

 

**В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

 

Авто Піктограма xin3 3 Шини

Авто Піктограма xin3 3 Шини

Надійність і довговічність: Підвищена міцність боковини

Конструкція шини міцніша, а ймовірність пошкодження боковини у процесі експлуатації значно знижена завдяки особливій будові шини MICHELIN X-Ice North 3.*

 

*Більш міцні нитки, що використовуються у формуванні каркаса шини, а також оновлена структура боковини дають змогу рівномірно розподіляти пікові навантаження в момент удару, що призводить до зниження ймовірності пошкодження боковини шини.

MICHELIN X-Ice North 3: Больше чем безопасность для настоящих зимГарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

 

Потрібна додаткова допомога?