Ваші останні дії!

Приветствуем вас в журнале поисковых запросов

Мы сохранили данные о ваших предыдущих поисковых запросах, что в последующем позволит вам быстрее находить нужную информацию.

???private_mode_title???

???private_mode_text???

Нещодавно переглянуті шини

Нещодавно переглянуті дилери

Недавні пошукові запити

Наследие и философия

Змагання — шлях для інновацій

Перегони — наша пристрасть Але понад цю пристрасть — тільки постійне прагнення до вдосконалення наших шин. Участь у найскладніших автомобільних перегонах — дуже серйозне випробування нашої продукції, завдяки якому ми можемо знаходити нові можливості для вдосконалення технологій виробництва шин.

Автоперегони від самого початку
Наше коріння в автоспорті

Компанія Мішелін почала брати активну участь у перегонах у 1891 році, через кілька років після свого заснування. Ми — єдиний виробник шин, якому неодноразово вдавалося здобути першість у всіх основних гоночних дисциплінах за останні 40 років.

У перегонах ми постійно знаходимо нові ідеї, які допомагають нам розробляти нові технології та створювати інноваційні шини для перемоги у змаганнях і повсякденного використання.

Такий підхід призвів до виникнення філософії MICHELIN Total Performance — технології створення шин зі збалансовано високими експлуатаційними властивостями. Ми вирівнюємо конфліктуючі параметри конструкції та створюємо шини, властивості яких дарують упевненість за кермом в різноманітних умовах.

«Необхідно пам’ятати про ще один віртуальний інгредієнт — про пристрасть. (...) Це пристрасть, яку ми з радістю поділяємо зі своїми надзвичайно вимогливими партнерами, а також пристрасть, яка допомагає нам приймати щоденні виклики в усіх куточках світу. А про гордість за перемогу навіть і говорити не треба».

П. Куанон, директор підрозділу автоспорту компанії Мішелін

Ми приймаємо виклик!

Нам подобається боротьба. У багатьох гоночних дисциплінах використовуються шини одного постачальника, але ми віддаємо перевагу тим змаганням, у яких представлено шини виробників-конкурентів, наприклад, Ле-Ман.

Нам подобається відчувати смак перемоги та доводити перевагу своєї продукції. Нам також подобаються технічно складні задачі, для вирішення яких потрібні інноваційні рішення. Яскравий приклад — чемпіонат «Формула Е», який присвячено розробці екологічно чистих технологій і який готує нас до нового століття інновацій MICHELIN.

 

Наші поточні програми:

Ралі Дакар


Європейська серія Ле-Ман

Азійська серія Ле-Ман

Чемпіонат TUDOR United SportsCar


Формула Е


Чемпіонат Європи з ралі


24 часа Ле-Мана


24 години Нюрбургринга


Чемпіонат United SportsCar


Чемпіонат світу з автоперегонів на витривалість (WEC)


Чемпіонат світу з ралі (WRC)

 

 

Підкоріть дорогу з шинами MICHELIN Pilot Sport

 • Michelin

  Pilot Super Sport

  Шина класу "суперспорт" забезпечує надійне зчеплення та контроль над керованістю автомобіля навіть на надвисоких швидкостях

 • Michelin

  Pilot Sport Cup 2

  Шина для треку з можливістю використання на дорогах загального користування.

 • Michelin

  Pilot Sport 3

  Шина підвищеної міцності для потужних і спортивних всешляховиків, із відмінними зчіпними характеристиками на високих швидкостях

Відчуйте азарт
змагань на
витривалість у Ле-Мані


Наш столітній досвід інновацій в автомобільному спорті


У чому полягає наша перевага?

Філософія збалансовано високих експлуатаційних властивостей MICHELIN Total Performance допомагає нам створювати шини, для яких характерні неперевершені швидкісні показники та довговічність.