Car edito 6 4 tip1 dealer help and advice

Швидко знайти шинний центр поруч

Автомобіль
  • Автомобіль
  • Мотоцикл
Автомобіль
  • Автомобіль
  • Мотоцикл
Знайти мене

5 найбільших міст України

Про шинні центри Michelin в Україні

Шинний сервіс

Україна надає широкі можливості для того, щоб випробувати свій автомобіль і насолодитися їздою. Мішлєн знає, що відмінним автомобілям потрібні відмінні шини, тому в наших шинних центрах завжди широкий асортимент новітніх шин. Де б ви не використовували свій автомобіль — на вулицях міста, в умовах бездоріжжя або на перегонах, — в наших шинних центрах завжди знайдеться те, що потрібно.

Якщо ви не знаєте, яка модель шин найкраще пасує вашому автомобілеві, зверніться до фахівців наших шинних центрів. Вам покажуть різні шини й пояснять, який вплив вони будуть здійснювати на ваше водіння. Перед покупкою слід з’ясувати деякі аспекти, це допоможе вам зробити вибір.

Погодні умови

Під час покупки коліс і шин треба враховувати переважний тип погоди, що впливатиме на ваш автомобіль. У багатьох регіонах України погода жарка і суха, проте трапляються дощові й холодні дні, коли дороги стають ковзкими. Пам’ятайте, що на мокрій дорозі зчеплення мінімальне, тому небезпека заносу вище.

Якість дорожнього покриття

Ще одним фактором, що визначає вибір під час покупки, є якість дорожнього покриття. Їзда дорогами за ясної погоди не потребує такого високого протектора або такої жорсткості, як у всюдихідних або універсальних шин. Належний вибір шин з урахуванням типу покриття дозволяє зменшити шум кочення, забезпечує рівномірніше зношування протектора та запобігає заносу й пробуксовці. Зверніться в один із наших шинних центрів, щоб дізнатися більше.

Потрібна додаткова допомога?

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website