Швидко знайти шинний центр поруч

5 найбільших міст України

Або

 

Про шинні центри Michelin в Україні

 

Шинний сервіс

Україна надає широкі можливості для того, щоб випробувати свій автомобіль і насолодитися їздою. Мішлєн знає, що відмінним автомобілям потрібні відмінні шини, тому в наших шинних центрах завжди широкий асортимент новітніх шин. Де б ви не використовували свій автомобіль — на вулицях міста, в умовах бездоріжжя або на перегонах, — в наших шинних центрах завжди знайдеться те, що потрібно.

Якщо ви не знаєте, яка модель шин найкраще пасує вашому автомобілеві, зверніться до фахівців наших шинних центрів. Вам покажуть різні шини й пояснять, який вплив вони будуть здійснювати на ваше водіння. Перед покупкою слід з’ясувати деякі аспекти, це допоможе вам зробити вибір.

Погодні умови

Під час покупки коліс і шин треба враховувати переважний тип погоди, що впливатиме на ваш автомобіль. У багатьох регіонах України погода жарка і суха, проте трапляються дощові й холодні дні, коли дороги стають ковзкими. Пам’ятайте, що на мокрій дорозі щеплення мінімальне, тому небезпека заносу вище.

Якість дорожнього покриття

Ще одним фактором, що визначає вибір під час покупки, є якість дорожнього покриття. Їзда дорогами за ясної погоди не потребує такого високого протектора або такої жорсткості, як у всюдихідних або універсальних шин. Належний вибір шин з урахуванням типу покриття дозволяє зменшити шум кочення, забезпечує рівномірніше зношування протектора та запобігає заносу й пробуксовці. Зверніться в один із наших шинних центрів, щоб дізнатися більше.

Легенда

capture d écran 2018 05 29 à 16 45 01 copie

capture d écran 2018 05 29 à 16 45 01 copie

Найближчий шинний центр

capture d écran 2018 05 29 à 16 45 01 copie

capture d écran 2018 05 29 à 16 45 01 copie

Вибраний шинний центр

 

Потрібна додаткова допомога?