MICHELIN
Agilis +
  • КОМЕРЦIЙНI
  • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

    ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Типорозміров: 1

MICHELIN AGILIS +

  • КОМЕРЦIЙНI

  • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

    ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

БЕЗПЕКА, ДОВГОВІЧНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ

ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма 02 consumes less fuel Шини

Вигідне рішення для бізнесу: безпека, зносостійкість, а також економія пального

Високий рівень щепних властивостей, довговічності та паливної економічності досягнуто завдяки складу гумової суміші.*


*1.В середньому, у порівнянні із шиною MICHELIN Agilis в розмірі 195/65 R16C 104/102R при пробізі 70000 км. Тести проводилися на автомобілях з дизельними двигунами німецьким незалежним центром TUV SUD Automotive в 2012 році.

Авто Піктограма agilis plus 1 1 Шини


Додавання силіки останнього покоління до складу гумової суміші дозволило поліпшити щепні властивості шини і забезпечити безкомпромісну довговічність, а також заощадити до 150 літрів пального за весь термін служби шини.

Авто Піктограма 16 no downtime Шини

Прослужить довше: підвищена міцність

Захисні вставки в боковині шини і подвійний каркас забезпечують високу міцність шини MICHELIN Agilis+

Авто Піктограма agilis plus 2 picto Шини


Завдяки восьми захисним вставкам, оптимально розташованим на боковині шини, і застосуванню подвійного каркаса, шина MICHELIN Agilis+ протидіє негативним впливам зовнішнього середовища (удари, притирання) і збільшує стійкість до навантажень.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Для будинків на колесах компанія MICHELIN рекомендує виключно шини з маркуванням «CP», спеціально розроблені для більших навантажень, які створює цей тип автомобіля. Пропозиція MICHELIN із маркуванням «CP» — це MICHELIN CrossClimate Camping.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Agilis +: 1

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Agilis + 185/75R16C 104/102R GRNX R

Ширина

185

Висота профілю

75

Діаметр

16

Індекс навантаження

104

Індекс швидкості

R

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website