MICHELIN PILOT ALPIN 5

  • ЛЕГКОВI
  • ВСЕШЛЯХОВI
  • СПОРТИВНІ

Нешиповані шини для потужних, високошвидкісних автомобілів.

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма pilot alpin 5 255 35 20 3 4 mic d3 wa fx Шини

Авто Піктограма pilot alpin 5 255 35 20 3 4 mic d3 wa fx Шини

Гумова суміш і новий тип ламелей

Гальмівний шлях на снігу на три метри коротше* за рахунок застосування нового малюнка протектора.

 

Агресивний малюнок протектора з великою кількістю різних за формою секторів блоків протектора, а також розгалужена мережа широких водовідвідних каналів дає шині 1.MICHELIN Pilot Alpin 5 відмінні щепні характеристики на сніговому покритті. Кількість секторів протектора було збільшено на 26% у порівнянні із шиною попереднього покоління.

 

* В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

Авто Піктограма pilot alpin 5 255 35 20 bdr Шини

Авто Піктограма pilot alpin 5 255 35 20 bdr Шини

Направлений малюнок протектору

Новий направлений малюнок протектору з великою часткою негативного профілю, вибудованого з безлічі водовідвідних каналів, допомагає шині активно долати снігові ділянки.

Авто Піктограма pa4 2 Шини

Авто Піктограма pa4 2 Шини

Гумова суміш і новий тип ламелей

Спеціально розроблена для зимових шин гумова суміш дозволяє не тільки зберігати щеплення в холодну погоду, але й покращує показники керованості.

Новий тип ламелей, завдяки своїй формі, знижує деформації протектору при високошвидкісному* керуванні, що також позитивно впливає на керованість на зимових покриттях.

 

* Мішлєн наполегливо рекомендує дотримуватися Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, що передбачені чинним законодавством

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

 

Потрібна додаткова допомога?