wet road winter

MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV

  • ВСЕШЛЯХОВI
  • ЛЕГКОВI
  • СПОРТИВНІ

Нова зимова шина для кросоверів

Точність управління і контроль на мокрій і засніженій дорозі*

Поліпшені тягові властивості на сніговому покритті*

Шина омологована на Mercedes, Audi і BMW

*За результатами внутрішніх тестів компанії Мішлєн, проведених в період із 11.2014 по 03.2015, в розмірі 235/65 R17 в порівнянні із шиною попереднього покоління Latitude Alpin LA2.

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма michelinpilotalpin5suv print Шини

Авто Піктограма michelinpilotalpin5suv print Шини

Надійне щеплення на снігу

Новий направлений малюнок протектору з великою часткою негативного профілю, збудованого з безлічі водовідвідних каналів, допомагає шині активно долати засніжені ділянки.

Авто Піктограма michelin pilot alpin 5 suv pt Шини

Авто Піктограма michelin pilot alpin 5 suv pt Шини

Спортивний дизайн

Дизайн боковини, створений завдяки технології Premium Touch, дозволяє надати написам зовнішньої боковини шини преміальний «ефект оксамиту».

Авто Піктограма pa4 2 Шини

Авто Піктограма pa4 2 Шини

Точна керованість

Спеціально розроблена для зимових шин гумова суміш дозволяє не тільки зберігати щеплення в холодну погоду, але і покращує показники керованості. Новий тип ламелей завдяки своїй формі знижує деформації протектора при високошвидкісному керуванні, що також позитивно позначається на керованості на зимових покриттях.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

 

Потрібна додаткова допомога?