MICHELIN
PILOT SPORT 4 SUV
 • ВСЕШЛЯХОВI
 • Eлектричні автомобілі
 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Типорозміров: 116

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV

 • ВСЕШЛЯХОВI
 • Eлектричні автомобілі

 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Дорожній контроль для позашляховиків створений на совість

Шина MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, розроблена для позашляховиків, забезпечує преміальні і комфортні відчуття при тривалому водінні з високими експлуатаційними характеристиками.

 • Преміальна шина MICHELIN(1) та високоефективна дорожня шина для позашляховиків
 • Відмінне зчеплення з сухою дорогою і гальмування на мокрій дорозі(2) (3)
 • Міцний малюнок протектора для позашляховиків, що забезпечує відмінну довговічність(5)
 • Призначена для позашляховиків, створена на століття
 • Розроблено для зниження шуму і підвищення комфорту водіння

Пристрасне водіння та безпека надовго(3)

Відчуйте пристрасть високоефективного водіння з шиною MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, яка гарантує безпеку надовго[3]. Оснащена подвійним спортивним дизайном протектора, ця преміальна шина для позашляховиків ефективно зчеплюється на сухих дорогах і чудово гальмує на мокрій дорозі(2) (3). Технологія Dynamic Response забезпечує швидку реакцію та точну продуктивність, що забезпечує оптимальну чутливість передачі(4)

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us features and benefits 1 signature 16 slash 9 copie

Призначена для позашляховиків

Шина MICHELIN Pilot Sport 4 SUV- це шина преміум-класу, створена для роботи з великими, потужними і спортивними позашляховиками. Ця високопродуктивна шина має конструкцію maXTouch і подвійну оболонку високої щільності, що забезпечує відмінну довговічність(5) і надійність, характерну для позашляховиків. Переваги протектора обода MICHELIN для підвищення міцності.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us features and benefits 2 signature 16 slash 9 copie

Оптимізований комфорт і рівень шуму(6)

Отримайте першокласні враження(1) з шиною MICHELIN Pilot Sport 4 SUV,  створеної для комфорту і шумозаглушення. Завдяки протектору, розробленому для зниження шумових перешкод, і архітектурі шин, оптимізованої для поліпшення комфорту і звуку, вам і вашим пасажирам сподобаються характеристики цієї шини преміум-класу для позашляховиків.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us product in context no signature 16 slash 9

Визнаний виробниками позашляховиків преміум-класу і спортивних автомобілів(7)

Вибирайте шини преміум-класу(1), розроблені для провідних позашляховиків, таких як AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes та Volvo. Встановіть шину MICHELIN Pilot Sport 4 SUV на свій потужний позашляховик для високопродуктивних поїздок влітку

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv fr fr product in use no signature 16 slash 9

Кількість доступних розмірів для MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV: 116

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 225/65R17 106V XL SUV

Ширина

225

Висота профілю

65

Діаметр

17

Індекс навантаження

106

Індекс швидкості

V

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 235/65R17 108W XL SUV

Ширина

235

Висота профілю

65

Діаметр

17

Індекс навантаження

108

Індекс швидкості

W

Юридичні згадки

(1) - шини преміум - категорія Преміум визначається як літні шини преміум-класу, такі як CONTINENTAL, GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI, DUNLOP, які не призначені для використання в оригінальному обладнанні (тобто не призначені для досягнення конкретних цілей виробників автомобілів), але які можна придбати у роздрібних продавців.       

(2) - Покращене зчеплення - Нове гальмування на сухих і мокрих дорогах - Завдяки технології MICHELIN Dual Sport Tread Design Technology, яка має внутрішню сторону з великими поздовжніми канавками, які відводять воду для покращеного зчеплення з мокрою дорогою, і зовнішню сторону з жорсткими блоками для кращого зчеплення на сухих дорогах.   

(3) - Зчеплення з мокрим покриттям - Зчеплення з мокрим покриттям, коли шини зношені. Нові і зношені ( означає зношені на машині (відполіровані) до рівня індикатора зносу протектора відповідно до європейських правил для індикатора зносу протектора ECE R30r03f), на позашляховиках 235/60 R18 MICHELIN Pilot Sport 4 перевищують поріг зчеплення з мокрою поверхнею, встановлений європейськими правилами R117.          

(4) - задоволення від водіння - завдяки технології MICHELIN Dynamic Response, яка оптимізує реакцію трансмісії на команди рульового управління в залежності від дороги, забезпечуючи відмінну реактивність і точність водіння.            

(5) - Довговічність - Завдяки конструкційній технології MICHELIN MaxTouch, яка рівномірно розподіляє сили прискорення, гальмування та поворотів, пропонуючи довший термін служби протектора.            

(6) - визнаний виробник-оснастив деякі провідні позашляховики оригінальним обладнанням, такі як AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes та Volvo.       

(7) Комфорт і шумозаглушення - завдяки протектору, розробленому для зменшення шумових перешкод, і архітектурі шин, оптимізованої для поліпшення комфорту і звуку.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website