Який тиск є оптимальним для зимових шин?

Обслуговування шин, особливо підтримання тиску повітря — запорука безпечного водіння. Дізнайтеся, який тиск є оптимальним для ваших зимових шин.

Коли і як потрібно перевіряти тиск у шинах?

Шини у природний спосіб втрачають повітря з плином часу, тому слід регулярно коригувати тиск у них (ми рекомендуємо робити це щомісяця) незалежно від типу використовуваних шин (літніх або зимових). Періодичні перевірки тиску також допоможуть виявити прокол, якщо одна шина буде спущена сильніше, ніж інші. Також рекомендуємо перевіряти тиск у шинах перед далекою дорогою або в разі сильного завантаження автомобіля. Вимірювати тиск треба на «холодних» шинах (не більше ніж через 3 км після початку руху).

скоригуйте тиск повітря в шинах для зимових умов

Скоригуйте тиск повітря в шинах для зимових умов

Температура взимку має безпосередній вплив на шини: коли стовпчик термометра падає, те ж саме відбувається і з тиском у шинах. Перевіряйте тиск у шинах один раз на місяць, щоб внести необхідні коригування.

Зимові шини: коригуйте тиск у правильних умовах!

Стежте за температурою, коли накачуєте зимові шини.

Якщо ви коригуєте тиск в гаражі за плюсової температури (наприклад, за 18 °C), тоді як температура на вулиці нижча нуля (наприклад, −2 °C, різниця температур становитиме 20 °C), ми рекомендуємо додати 0,2 бара до тиску, рекомендованого виробником.

Ця поправка компенсує різницю температур і гарантує правильну адаптацію тиску в зимових шинах до руху в зимових умовах. Якщо ви коригуєте тиск у шинах на вулиці, дотримуйтеся показників, рекомендованих виробником.

зимові шини коригуйте тиск у правильних умовах

що необхідно знати про водіння у зимових умовах

Що необхідно знати про водіння у зимових умовах

Важливо дотримуватися тиску в шинах, рекомендованого виробником вашого автомобіля. Ви зможете знайти цю інформацію в таких місцях:

  • Безспосередньо на автомобілі (в дверному отворі або під кришкою паливного бака);
  • в посібнику з експлуатації;
  • у рекомендаціях виробника чи в професійному посібнику до автомобіля.

Недостатній тиск у шинах може суттєво вплинути на керованість автомобіля й стати причиною нерівномірного зношення шин. Те ж саме справедливо й для надмірного тиску. Регулярні перевірки тиску в шинах знижують рівень зношення шин.

ПIДIБРАТИ ШИНИ

Швидко знайти шинний центр поруч

Знайти мене

5 найбільших міст України

  • КИЇВ
  • ЛЬВІВ
  • ОДЕСА
  • ДНІПРО
  • ХАРКІВ
You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website
IE
firefox 66+
chrome 72+
edge 17+
safari 12+
opera 58+