MICHELIN
Alpin 5
 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Специальная гарантия
Типорозміров: 20

MICHELIN ALPIN 5

 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI

 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ З ОСЕНІ ДО ВЕСНИ

Нешипуемая зимова шина MICHELIN Alpin 5 відмінно підходить для м'яких європейських зим. Завдяки новому малюнку протектора та інноваційної гумової суміші у шини прекрасне зчеплення на засніженій, мокрій і сухій дорозі

У чому переваги цієї моделі?

Авто Піктограма a5 1 Шини

Покращені характеристики на сніжному покритті

Завдяки удосконаленню малюнка протектора вдалося збільшити прохідність і щеплення на снігу*

Впевненому щепленню на сніговій дорозі сприяє змінений малюнок протектора зі збільшеним на 17% негативним профілем, великою кількістю секторів і направленим малюнком із великою глибиною протектора*. Завдяки великій кількості канавок і спеціальній конфігурації блоків створюється «ефект шестірні» й тягове зусилля шини на засніженій поверхні збільшується. А за допомогою зміненого розташування поперечних канавок було також покращено розсіювання води і знижено ризик аквапланування.


* В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

Авто Піктограма a5 2 Шини

Відмінні результати на мокрому покритті

Нове покоління інноваційної гумової суміші для поліпшеного щеплення на мокрому покритті.

Вперше в гумову суміш додано функціональні еластомери. Завдання цих еластомерів полягає в тому, щоб покращувати однорідність гумової суміші при збільшенні пропорції силіки, необхідної для підвищення щеплення на холодних мокрих дорогах. Таким чином, вдалося поліпшити безпеку в зимових умовах, зберігши високий рівень енергоефективності.

Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Alpin 5: 20

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Alpin 5 205/65R15 94T

Ширина

205

Висота профілю

65

Діаметр

15

Індекс навантаження

94

Індекс швидкості

T

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website