MICHELIN
Alpin 5
 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI
 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Специальная гарантия
Типорозміров: 19

MICHELIN ALPIN 5

 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI

 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Безпека та мобільність в суворих зимових умовах.

MICHELIN Alpin 5 забезпечує відмінне зчеплення шини на мокрій дорозі[2] та на снігу[1], що гарантує безпеку в суворих зимових умовах.

 • Зимова дорожня гума MICHELIN для безпечного та комфортного водіння
 • Висока безпека в суворих зимових умовах (3PMSF)[1]
 • Відмінне зчеплення з мокрою дорогою[2]
 • Неперевершене зчеплення на снігу[1]
 • Чудова довговічність[4]
 • (місцева гарантія - за потреби визначається територією)

Відмінний рівень безпеки на мокрій дорозі[2] та на снігу[1]

Сніг чи дощ не завада зимовій шині MICHELIN Alpin 5. Композиція протектора оптимізує характеристики шини за низьких температур, забезпечуючи чудове зчеплення на мокрій дорозі[2] та на снігу[1]. Глибина протектора забезпечує ефективність шини взимку протягом усього терміну служби шини, що дає вам впевненість на найсуворіших зимових дорогах[4]

4w 8 tire michelin alpin a4 en us features and benefits 1 signature 16 slash 9 copie

Довгий термін служби [4]

Із зимовою шиною MICHELIN Alpin 5 ви можете щодня насолоджуватися водінням красивими засніженими дорогами. Ця зимова шина створена для тривалого використання[4], тож ви можете проїхати багато кілометрів, не змінюючи шини.

4w 175 tire michelin alpin 5 en us features and benefits 2 signature 16 slash 9

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Alpin 5: 19

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Alpin 5 205/65R15 94T

Ширина

205

Висота профілю

65

Діаметр

15

Індекс навантаження

94

Індекс швидкості

T

Юридичні згадки

(1) - ефективність гальмування на снігу, 3PMSF - MICHELIN Alpin 5 схвалено для використання в снігових умовах (з маркуванням 3PMSF). Щоб отримати маркування 3PMSF, шини повинні гарантувати мінімальний рівень безпеки та мобільності на снігу.

(2) - ефективність гальмування на мокрій дорозі - MICHELIN Alpin 5 має оцінку "B" за показником зчеплення на мокрій дорозі Європейської шкали маркування.

(3) - Зчеплення Alpin 6 на снігу - Випробування гальмування на снігу та мокрій дорозі, проведені TÜV SÜD Product Service, на запит Michelin, грудень 2017 – січень 2018, розмір 205/55 R16 91H на VW Golf 7, порівнюючи шини MICHELIN Alpin 6 і MICHELIN Шина Alpin 5. Шина MICHELIN Alpin 6 на 6% краще при гальмуванні на мокрій дорозі та на +8% краще при гальмуванні на снігу, ніж шина Michelin Alpin 5.

(4) - довговічність - MICHELIN Alpin 5, третє місце в загальному рейтингу, має найкращу довговічність серед преміум-брендів у порівняльному тесті, проведеному Auto Bild для розміру 225/50 R17, опублікованому 6 жовтня 2017 року.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website