MICHELIN
Latitude Alpin
 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Специальная гарантия
Типорозміров: 1

MICHELIN LATITUDE ALPIN

 • ВСЕШЛЯХОВI

 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

НЕШИПОВАНІ ШИНА ДЛЯ ВСЕДОРОЖНИКЕ, ДЛЯ М'ЯКИХ ТЕПЛИХ ЗІМ

Безпека і висока ходимость в зимових умовах

У чому переваги цієї моделі?

Авто Стаття latalp 1Шини

Ефективне гальмування і розгін на засніженій дорозі.

Завдяки малюнку протектора вдалося скоротити гальмівний шлях на засніженій дорозі, а також поліпшити розгінну динаміку.

Зубчате («шевронне») розташування канавок у центральній частині протектору збільшує кількість зачіпних граней, що разом з роботою ламелей покращує гальмування і тягові зусилля на вкатаному снігу, зберігаючи при цьому поперечну стійкість, що дозволяє зберігати щеплення на поворотах.

Авто Піктограма latalp 2 Шини

Покращена прохідність в талому снігу (сніговій «каші»)

Новий малюнок протектора знижує ризик настання аквапланування.

Шина MICHELIN Latitude Alpin має більший негативний профіль у порівнянні з попередніми моделями – 39%. Система водовідвідних каналів із двома центральними широкими поздовжніми каналами забезпечує швидке відведення води і талого снігу з плями контакту. Це дає змогу зберегти контроль над автомобілем під час їзди по мокрій поверхні або по талому снігу.


Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Latitude Alpin: 1

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Latitude Alpin 245/70R16 107T

Ширина

245

Висота профілю

70

Діаметр

16

Індекс навантаження

107

Індекс швидкості

T

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website