wet road winter

MICHELIN

Latitude Alpin
  • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  • 3PMSF

  • Mud and Snow

MICHELIN LATITUDE ALPIN

  • ВСЕШЛЯХОВI

Нешипована шина для всешляховиків, для м’яких теплих зим.

  • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  • 3PMSF

  • Mud and Snow

У чому переваги цієї моделі?

Авто Стаття latalp 1Шини

Авто Стаття latalp 1Шини

Ефективне гальмування і розгін на засніженій дорозі.

Завдяки малюнку протектора вдалося скоротити гальмівний шлях на засніженій дорозі, а також поліпшити розгінну динаміку.

Зубчате («шевронне») розташування канавок у центральній частині протектору збільшує кількість зачіпних граней, що разом з роботою ламелей покращує гальмування і тягові зусилля на вкатаному снігу, зберігаючи при цьому поперечну стійкість, що дозволяє зберігати щеплення на поворотах.

Авто Піктограма latalp 2 Шини

Авто Піктограма latalp 2 Шини

Покращена прохідність в талому снігу (сніговій «каші»)

Новий малюнок протектора знижує ризик настання аквапланування.

Шина MICHELIN Latitude Alpin має більший негативний профіль у порівнянні з попередніми моделями – 39%. Система водовідвідних каналів із двома центральними широкими поздовжніми каналами забезпечує швидке відведення води і талого снігу з плями контакту. Це дає змогу зберегти контроль над автомобілем під час їзди по мокрій поверхні або по талому снігу.


Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

типорозміри

Колісний диск

18''
255/55 R18 109V
Ширина 255
Висота профілю 55
Діаметр 18
Індекс навантаження 109
Індекс швидкості V

 

Потрібна додаткова допомога?