MICHELIN
Pilot Sport 3
  • ЛЕГКОВI
  • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

    ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Типорозміров: 20

MICHELIN PILOT SPORT 3

  • ЛЕГКОВI

  • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

    ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Шина, що дозволяє відчути всю потужність автомобіля та забезпечує відмінну керованість при спортивному стилі водіння.

У чому переваги цієї моделі?

Авто gif tyres better handling in curves Шини

Задоволення від керування автомобілем: безкомпромісна точність реакції

Висока керованість автомобіля досягнута завдяки технології «програмованої» деформації протектора шини

Авто GIF no slipping wet roads Шини

Контроль над ситуацією: впевнене щеплення та гальмування на мокрій дорозі

Технологія Anti Surf System і перемички між блоками протектора забезпечують високий рівень щеплення на мокрому покритті

Автомобіль Піктограма pilot sport 3 1 Шини

 

На низьких швидкостях протектор шини залишається гнучким, завдяки чому шина швидше розігрівається до робочої температури. При досягненні високих швидкостей протектор шини стає жорсткішим і не дає гумовій суміші перегріватися, тому точність реакції шини на поворот керма залишається дуже високою.

pilot sport 3 2

 

Технологія "Anti Surf System" забезпечує чудове щеплення на мокрих поверхнях завдяки більш закругленому профілю, який ефективніше відводить воду, а перемички між блоками протектора забезпечують його жорсткість на високих швидкостях і оптимізують пляму контакту під час гальмування.

pilot sport 3 3

 

Гумова суміш «Green Power Compound» містить 3 важливі складники: еластомер "Wet Grip" для щеплення на мокрому покритті, силіку для зменшення витрат палива та унікальний компонент "Long Lasting", завдяки якому шина має високу зносостійкість.

MICHELIN Pilot Sport 3: Яркие эмоции в движении!

 


Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Pilot Sport 3: 20

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN Pilot Sport 3 195/50R15 82V GRNX

Ширина

195

Висота профілю

50

Діаметр

15

Індекс навантаження

82

Індекс швидкості

V

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website