MICHELIN
Pilot Sport 4 S
 • ЛЕГКОВI
 • Eлектричні автомобілі
 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Типорозміров: 201

MICHELIN PILOT SPORT 4 S

 • ЛЕГКОВI
 • Eлектричні автомобілі

 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Найтриваліша насолода дорогою.

Відчуйте високу продуктивність з MICHELIN Pilot Sport 4 S, оснащеною ТЕХНОЛОГІЯМИ MICHELIN PILOT SPORT для контролю, стабільності, безпеки та довговічності.

 • Розроблено для забезпечення максимальної комбінованої продуктивності для відчуття водіння як на дорозі, так і на треці[1]
 • Ультрареактивна точність рульового керування для надпродуктивного керування[1]
 • Преміум-дизайн із ноу-хау та майстерністю MICHELIN
 • Визнаний такими виробниками автомобілів, як Mercedes-AMG, Ferrari та Porsche
 • (місцева гарантія - за потреби визначається територією)

Створений для забезпечення максимальної комбінованої продуктивності для відчуття відмінного водіння як на дорозі, так і на треці[1].

Завдяки ТЕХНОЛОГІЯМ MICHELIN PILOT SPORT, спеціально розроблена для використання на дорогах і треках, шина MICHELIN Pilot Sport 4 S забезпечує ефективність керуванняна, гальмування та витривалість коло за колом. Ця шина від MICHELIN має технологію Bi-Compound для оптимізації характеристик на трасі, даруючи вам гострі відчуття від їзди як у дощових, такі у сухих умовах.

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us features and benefits 1 signature 16 slash 9 copie

Ультрашвидка точність рульового керування для надточного управління[1].

«Покращіть зчеплення з дорогою за допомогою MICHELIN Pilot Sport 4 S, оснащеного ультрареактивним малюнком протектора з гібридною архітектурою, щоб забезпечити вам неймовірну їзду з точним контролем. Завдяки технології Dynamic Response, ця дорожня та трекова шина забезпечує оптимальну передачу інструкцій кермування на дорозі завдяки гібридному поясу з араміду та нейлону.

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us features and benefits 2 signature 16 slash 9 copie

Преміум-дизайн із ноу-хау та майстерністю MICHELIN.

«MICHELIN Pilot Sport 4 S оздоблено преміум-штрихом, стильним ефектом темного оксамиту на бічній стінці. Також є глибокий протектор обода, який захищає від легких пошкоджень колеса, покращуючи дизайн і красу вашого автомобіля так само, як і його функціональність.

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us product in context nosignature 16 slash 9

Визнаний виробниками автомобілів.

Компанія MICHELIN визнана такими престижними світовими виробниками автомобілів, як Ferrari, Mercedes-AMG і Porsche. Провідні світові бренди оснащають високопродуктивними дорожніми та трековими шинами MICHELIN Pilot Sport 4 S, які виготовлені за високими професійними стандартами, тож ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль у надійних руках.

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us product in use signature 16 slash 9

Кількість доступних розмірів для MICHELIN Pilot Sport 4 S: 201

Підходить вашого автомобіля
Новинка

MICHELIN Pilot Sport 4 S 225/45ZR17 (94Y) XL

Ширина

225

Висота профілю

45

Діаметр

17

Індекс навантаження

94

Індекс швидкості

(Y)

Юридичні згадки

(1) - від MICHELIN - Завдяки MICHELIN PILOT SPORT TECHNOLOGIES. 

(2) - зчеплення з мокрою поверхнею - зчеплення з мокрою поверхнею під час носіння - новий і зношений (зношений означає використання на машині (відшліфований) на глибину індикатора зносу протектора відповідно до європейських норм для індикатора зносу протектора ECE R30r03f), на 235/60 R18 MICHELIN Pilot Sport 4 S, вище порогового рівня зчеплення з мокрою дорогою відповідно до європейських норм R117.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website