MICHELIN
PILOT SPORT EV
 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI
 • Eлектричні автомобілі
 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

Типорозміров: 28

MICHELIN PILOT SPORT EV

 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI
 • Eлектричні автомобілі

 • ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЛIТНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ

КЕРОВАНІСТЬ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ВСУПЕРЕЧ ЗНОСУ

Шина MICHELIN Pilot Sport EV забезпечує високий рівень керованості, а також екологічне й безшумне водіння спортивних електромобілів і гібридних електромобілів.

Ефективна передача високого крутного моменту електродвигуна

 • впевнений контроль навіть на високій швидкості завдяки поліпшеній на 10 % керованості в поворотах(1)
 • чудове зчеплення з поверхнею на мокрій дорозі навіть на зношених шинах(2)

Збільшена автономність

 • до 60 км більше запасу ходу на одному заряді батареї(3)

Акустичний комфорт

 • зниження рівня шуму в салоні автомобіля на 20%(4)

Зчеплення й гальмування: унікальне поєднання гумових сумішей

Центральна частина протектора з гумовою сумішшю високої жорсткості забезпечує максимальне зчеплення й ефективну передачу крутного моменту електромобіля.

Гумова суміш у плечовій зоні протектора знижує енергоспоживання, забезпечуючи більший пробіг на одному заряді батареї.

зчеплення та гальмування

Дизайн преміумкласу: технологія Premium Touch*

Технологія Premium Touch* дозволила створити унікальний дизайн зовнішньої боковини шини, надавши написам преміального «оксамитового ефекту». У всіх розмірах технологія Premium Touch* доступна по всьому периметру боковини.

*Преміум Тач

преміальний дизайн

Безпека: оптимальна форма плями контакту

Високий рівень зчеплення шини з дорогою завдяки рівномірному розподілу тиску під час прискорення, гальмування й маневрування протягом усього строку служби шини.

безпека

Комфорт: технологія Acoustic*

Спеціальна пінополіуретанова вставка всередині шини поглинає частину шумів, що дає змогу водіям і пасажирам повною мірою відчути високий акустичний комфорт у салоні електромобіля.

*Акустик

acoustic

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

warranty ua

Кількість доступних розмірів для MICHELIN PILOT SPORT EV: 28

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN PILOT SPORT EV 235/45R19 99W XL

Ширина

235

Висота профілю

45

Діаметр

19

Індекс навантаження

99

Індекс швидкості

W

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN PILOT SPORT EV 255/45R19 104W XL

Ширина

255

Висота профілю

45

Діаметр

19

Індекс навантаження

104

Індекс швидкості

W

Правове застереження

1 Внутрішні тести компанії «МІШЛЕН», проведені в жовтні 2020 р. на шинах розміру 255/45 R19, порівнюючи з MICHELIN Pilot Sport 4 SUV.

2 Шина MICHELIN Pilot Sport EV має рейтинг «B» за рівнем зчеплення на мокрому покритті згідно з європейським стандартом маркування R117. На нових і штучно зношених шинах, залишкова глибина малюнка протектора яких вища за мінімально допустиме значення згідно з європейським стандартом R30.

3 Внутрішні тести компанії «МІШЛЄН», проведені в жовтні 2020 р. на шинах розміру 255/45 R19, коефіцієнт опору коченню для моделей MICHELIN Pilot Sport EV 6,9 кг/тонну та MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 8,8 кг/тонну відповідно. Для електромобіля масою 2336 кг з автономністю ходу 540 км.

4 Дослідження для вимірювання внутрішнього шуму, проведене компанією «МІШЛЄН» 2016 року на шинах розміру 245/45 R19 MICHELIN Primacy MXM4 на KIA Cadenza. Рівень шуму вимірювали в діапазоні частот 200–230 Гц.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website