MICHELIN
X-Ice 3
 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

Специальная гарантия
Типорозміров: 18

MICHELIN X-ICE 3

 • ВСЕШЛЯХОВI
 • ЛЕГКОВI

 • ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

  ШИНИ ДЛЯ ЗИМОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

БЕЗПЕКА НА САМИХ СУВОРИХ ЗИМОВЕ ПОКРИТТЯ

Високошвидкісна нешипована шина для тих, хто їздить швидко і безпечно навіть на зимових дорогах


У чому переваги цієї моделі?

автомобильные xi3 tread pattern sm раздел шины

Їхати швидко, але безпечно: короткий гальмівний шлях і ефективний розгін на льоду *

Гальмівний шлях на льоду на 7 % коротший, розгін на льоду поліпшений на 17 % * завдяки новому рисунку протектора і складу гумової суміші


*В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

автомобильные инфографика xi3 tread block шины

 

Стабільна робота шини на всіх видах покриттів, поліпшене зчеплення і скорочений гальмівний шлях на льоду досягаються за рахунок використання унікальної комбінації із трьох конструктивних елементів: мікропомпи, ламелі, пилкоподібні кромки. Мікропомпи – це невеликі отвори циліндричної форми, розташовані на верхньому краї зовнішнього блоку протектора. Вони призначені для зниження негативного впливу водяної плівки, яка утворюється на поверхні льоду і значно погіршує зчеплення шини з дорогою. Мікропомпи шини MICHELIN X-Ice 3 видаляють водяну плівку, підсушуючи лід, і роблять роботу гумової суміші максимально ефективною. Крім цього, заміна частини ламелей на мікропомпи додала жорсткості всій структурі блоку протектора, що позитивно позначилося на керованості всієї шини в цілому. Гумова суміш Flex-Ice із значним вмістом силіки ідеально доповнила нову конфігурацію протектора MICHELIN X-Ice 3. Ця гумова суміш зберігає високу еластичність при низькій температурі та достатню жорсткість при підвищеній температурі, що поліпшує зчеплення на всіх типах зимових доріг. Flex-Ice має високу зносостійкість, а також поліпшені зчепні властивості на мокрій дорозі.

cjjr505yx067t0gmmr3bguwo5 автомобильные инфографика xi3 2 sm раздел шины full

Перевага над дорогою: поліпшений розгін на снігу *

Розгінна динаміка на снігу * поліпшена за рахунок збільшеної кількості блоків протектора.

Шина MICHELIN X-Ice 3 ефективна при подоланні снігових ділянок, оскільки має високу щільність гострих кромок блоків протектора — відносно попередньої моделі їх кількість збільшено на 15 %. Сніг і бруд ефективно видаляються з каналів протектора: V-подібний рисунок з каналами, що розширюються назовні, дозволяє відводити сніг з-під шини, а гладкі стінки каналів і зубці, розташовані по краях блоків протектора, перешкоджають скупченню снігу.


*В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.

автомобильные инфографика xi3 3 sm раздел шины

Для суворих зимових доріг: Підвищена міцність боковини шини *

Знижена ймовірність пошкодження боковини у процесі експлуатації, обумовлена особливою будовою шини.

При формуванні каркаса шини використовуються міцніші нитки, структура боковини шини оновлена, що в сукупності дозволяє рівномірно розподіляти пікові навантаження в момент удару шини, в результаті чого ймовірність пошкодження боковини шини істотно знижується.


*В порівнянні із шиною MICHELIN попереднього покоління. Внутрішні тести Мішлєн.


Гарантія

Гарантія виробника

Згідно з вимогами законодавства України, шини підлягають обов'язковій сертифікації. Шини Групи Мішлєн, незалежно від країни виробництва, сертифіковані. Звертаємо вашу увагу на те, що використання шин Групи Мішлєн дозволяється до граничного зносу малюнку протектора, але, за рекомендацією Мішлєн, не більше терміну використання зафіксованого законодавчо. Протягом терміну служби шини виробник гарантує працездатність шини і відсутність виробничих дефектів при дотриманні правил транспортування, зберігання та правил експлуатації. Компанія Мішлєн залишає за собою право розглядати рекламації за якістю шин протягом усього періоду їх експлуатації. Увага! Всі операції по обслуговуванню шин мають виконуватися кваліфікованими фахівцями. У разі виникнення питань, пов'язаних з гарантійними зобов'язаннями або якістю шин Групи Мішлєн, ви можете звернутися до продавця, а також за телефоном гарячої лінії Мішлєн.

Кількість доступних розмірів для MICHELIN X-Ice 3: 18

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN X-Ice 3 175/65R14 86T XL L

Ширина

175

Висота профілю

65

Діаметр

14

Індекс навантаження

86

Індекс швидкості

T

Підходить вашого автомобіля

MICHELIN X-Ice 3 185/70R14 92T XL L

Ширина

185

Висота профілю

70

Діаметр

14

Індекс навантаження

92

Індекс швидкості

T

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website