ПIДIБРАТИ ШИНИ

ВИБЕРІТЬ ШИНИ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

ЗНАЙТИ ШИНИ MICHELIN ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

Ви знаходитесь у розділі сайту Мішлен для підбору шин для вашого автомобіля. Щоб швидко і легко знайти ідеальні шини для вашого автомобіля, скористайтеся нашим підбирачем.

Ви можете шукати за моделлю автомобіля або за розміром шин, просто заповнивши поля зліва направо. Після завершення ми підберемо для вас самі відповідні шини. Надайте якомога більше інформації, щоб ми могли надати найкращі рекомендації.

Після того, як ви знайдете потрібну шину, ви зможете ознайомитися з кожною моделлю, ми детально розповімо все, що вам треба знати про шину. Крім того, ви зможете знайти найближчий до вас шинний центр, щоб придбати потрібний комплект шин.

Правова інформація

Запропоновані розміри та/або швидкісні категорії шин можуть дещо відрізнятися від параметрів, що наведені виробником на автомобільній табличці з зазначенням експлуатаційних особливостей. Кваліфіковані фахівці шинного центру нададуть потрібну допомогу щодо встановлення запропонованих шин, а саме: 

 

  1. сповістять власника, якщо шини на заміну відрізняються від шин з оригінальної комплектації за швидкісною категорією, а швидкісні можливості автомобіля обмежуються меншою швидкісною категорією шин; 

  2. визначать, чи потрібно змінити тиск в шинах іншого запропонованого розміру.

You are using an unsupported web browser
You are using a website browser that is not supported by this website. This means that some functionnality may not work as intented. This may result in strange behaviors when browsing round. Use or updgrade/install one of the following browsers to take full advantage of this website